Vacature Senior Adviseur Circulair Inkopen

Vacature Senior Adviseur Circulair Inkopen

We zijn op zoek naar versterking van ons team! Als Senior Adviseur Duurzaam Inkopen bij PHI Factory werk je aan uitdagende projecten om organisaties te adviseren en ondersteunen bij het realiseren van hun circulaire ambities op het gebied van inkoop.

Wat ga je doen?

Als Inkoopadviseur bij PHI Factory werk je aan gave projecten om organisaties te ondersteunen bij het realiseren van hun duurzame ambities op het gebied van inkoop. Inkoop is namelijk dé manier van de transitie naar een circulaire economie te versnellen! Je adviseert over het verduurzamen van het inkoopbeleid van klanten, inspireert en adviseert projectteams om duurzame aanbestedingen in de markt te zetten, helpt marktpartijen met het integraal verwerken van duurzaamheid in hun aanbieding en richt processen in zodat klanten worden uitgedaagd om Maatschappelijk Verantwoord in te kopen. Dit gaat dus van strategievorming, ondersteunen bij een aanbestedingsstrategie, het toepassen van het ambitieweb in projecten, het adviseren over duurzame criteria en het aanbestedingsdossier en het creëren van draagvlak. Dit laatste doen we veel in workshops, inspiratiesessies en trainingen en is een belangrijk deel van je functie. Je bent binnen PHI het aanspreekpunt voor duurzaam inkopen, zodat je ook je collega’s kunt ondersteunen bij duurzaam en circulair inkopen.

Wat neem je mee?

Het is een must dat je:

 • wilt bijdragen aan onze BHAG en dezelfde waarden hebt als wij;
 • een inhoudelijke en intrinsieke drive hebt voor duurzaamheid, circulariteit en Maatschappelijk Verantwoord Inkopen;
 • minimaal 5 jaar werkervaring hebt met inkoop binnen (semi)overheden en functioneert op senior niveau;
 • expertise hebt met het inkopen van producten, diensten en/of werken;
 • inkoopervaring meebrengt op minimaal één van de volgende gebieden: facilitair management, infra of bouw;
 • gedreven en oplossingsgericht bent en je graag de uitdaging aan gaat;
 • ondernemend en zelfsturend bent en je eigen verantwoordelijkheid neemt.

Wat bieden wij

 • een uitdagende en veelzijdige baan waarbij je iedere dag positieve impact maakt;
 • maximale flexibiliteit in je baan qua werktijden, locaties en een mix van offline en online (samen)werken;
 • een marktconform salaris, pensioenregeling en een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden;
 • inhoudelijke kennisontwikkeling en groei in de transitie naar een circulaire economie;
 • coaching en focus op je persoonlijke ontwikkeling.

Over ons

Circulaire economie begint bij PHI Factory. PHI Factory is een gepassioneerd en gedreven adviesbureau. Met een aanstekelijk enthousiasme ondersteunen we organisaties bij het vertalen van de duurzame en circulaire ambities naar praktische projecten en oplossingen. Onze Big Hairy Audacious Goal (BHAG) is om alle organisaties in Nederland te versnellen naar een circulaire economie voor 2040. Duurzaamheid zit in ons DNA: reizen met de trein en digitaal werken. Als circulair expert en ervaringsdeskundigen zetten wij ons voor 100% in om elk project tot een succes te maken. Dit doen wij in co-creatie met onze klanten en partners. We gaan de verbinding aan, delen onze kennis en durven te experimenteren. #samenversnellen #bethechange en #sharethefun is ons motto.

Dit doen we langs drie sporen, waarbij we ons richten op; 1) het realiseren van circulaire doelstellingen binnen het inkoopvak, het vormen van circulaire (facilitaire) coalities en duurzame gebouwen, 2) het meetbaar maken van de impact en het effect met de PHI Impact Calculator en 3) het inspireren en activeren van alle medewerkers in de organisatie door middel van gamified learning.

Onze kernwaarden zijn;

 • samenwerken op basis van openheid, transparantie en gelijkwaardigheid;
 • een positieve grondhouding en aanstekelijk enthousiasme;
 • verantwoord en toekomstgericht ondernemen. 

Het team, bestaande uit 13 collega’s, groeit en de ontwikkelingen gaan razendsnel. Je werkt in een dynamische omgeving, geen kans wordt onbenut gelaten en er is een sterke vraag naar nieuwe innovatieve ideeën. We werken vanuit ons kantoor in Amsterdam, onze hub in Blue City in Rotterdam of vanuit huis. Het is dan ook belangrijk dat je zelfstandig kan werken en proactief bent. In de praktijk werk je altijd met een collega aan een opdracht omdat wij geloven dat je elkaar kunt uitdagen om zo het beste resultaat te leveren voor de opdrachtgever. Wij zijn op zoek naar jou als je wil bijdragen aan onze BHAG, een match hebt met onze kernwaarden en vastberaden bent om een positieve impact te maken.

Geïnteresseerd?

Dan ontvangen we graag jouw cv en motivatie waarin je uitlegt hoe jij ons team kunt versterken. Mail je reactie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Bij vragen kun je contact opnemen met Geerke Versteeg, te bereiken via +31 (0)180 45 34 32.

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
Please let us know your message.

Gratis CE spreekuur?

We plannen graag een uurtje in onze online room om met je te sparren over de (duurzame) uitdagingen waar jouw organisatie op korte en lange termijn voor staat.

Laat je e-mailadres achter voor het maken van een afspraak.