Vacature Junior Adviseur Impact Calculator

Vacature Junior Adviseur Impact Calculator

We zijn op zoek naar versterking van ons team. Als Junior Adviseur Impact Calculator bij PHI Factory werk je aan uitdagende projecten om circulariteit meetbaar te maken en organisaties te adviseren en ondersteunen bij het realiseren van hun circulaire ambities.

De uitdaging

Als Junior Adviseur Impact Calculator bij PHI Factory werk je aan gave projecten om organisaties te ondersteunen bij het realiseren van hun circulaire ambities. We werken samen met opdrachtgevers aan een circulaire strategie die bij ze past. Vervolgens ondersteunen we in het vertalen van deze strategie naar concrete projecten. Dit varieert van vraagstukken ten aanzien van circulair inkopen, circulair facility management tot conceptontwikkeling. In elk project is er aandacht voor het creëren van draagvlak en het inspireren van de organisatie. De kennis en ervaring die wij opdoen, delen we graag in trainingen, workshops en presentaties.

Om organisaties effectief te kunnen verduurzamen, moet je weten wat je impact daadwerkelijk is. Hiervoor hebben we de PHI Impact Calculator ontwikkeld. Hiermee kunnen we organisaties op verschillende niveaus doormeten, om zo de CO2 voetafdruk in kaart te brengen. Naast inzicht in wat de totale impact is, geeft het vooral richting aan organisaties. Wij laten zien aan welke knoppen ze het beste kunnen draaien om effectief te verduurzamen. Bovendien helpt het organisaties inzichtelijk maken wat de impact van hun acties is.

Als Junior Adviseur Impact Calculator zal je met veel verschillende organisaties en leveranciers in contact staan om data boven tafel te krijgen en deze data verwerken en omzetten tot concrete adviezen. Daarnaast werk je aan interne projecten zoals de doorontwikkeling van de Impact Calculator. In de praktijk werk je altijd met een collega aan een opdracht omdat wij geloven dat je elkaar kunt uitdagen om zo het beste resultaat te leveren voor de opdrachtgever. Wij zijn op zoek naar een leergierige harde werker die lef heeft, bevlogen is door duurzaamheid en de circulaire economie en vastberaden is om positieve impact te maken.

Jouw profiel

 • Je wilt bijdragen aan onze BHAG en hebt dezelfde waarden als wij;
 • Een inhoudelijke en intrinsieke drive hebt voor duurzaamheid en circulariteit;
 • Je hebt een afgeronde HBO/WO-opleiding;
 • Je hebt maximaal 2 jaar werkervaring;
 • Je hebt een sterk analytisch vermogen en bent cijfermatig onderlegd;
 • Je bent gedreven, oplossingsgericht en je gaat graag de uitdaging aan;
 • Je bent ondernemend, zelfsturend en neemt je eigen verantwoordelijkheid;
 • Je schrijft inhoudelijk sterke en toegankelijke stukken;
 • Je bent assertief en initiatiefrijk;
 • Je bent flexibel en kunt omgaan met werkdruk en onregelmatigheid;
 • Je hebt een positieve instelling, bent leergierig en gaat voor het beste resultaat.

Wat wij bieden

 • Een uitdagende en veelzijdige baan waarbij je iedere dag positieve impact maakt;
 • Maximale flexibiliteit in je baan qua werktijden, locaties en een mix van offline en online (samen)werken
 • Een marktconform salaris, pensioenregeling en een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden;
 • Inhoudelijke kennisontwikkeling en groei in de transitie naar een circulaire economie;
 • Coaching en focus op je persoonlijke ontwikkeling.

Over ons

Circulaire economie begint bij PHI Factory. PHI Factory is een gepassioneerd en gedreven adviesbureau. Met een aanstekelijk enthousiasme ondersteunen we organisaties bij het vertalen van de duurzame en circulaire ambities naar praktische projecten en oplossingen. Onze Big Hairy Audacious Goal (BHAG) is om alle organisaties in Nederland te versnellen naar een circulaire economie voor 2040. Duurzaamheid zit in ons DNA: reizen met de trein en digitaal werken. Als circulair expert en ervaringsdeskundigen zetten wij ons voor 100% in om elk project tot een succes te maken. Dit doen wij in co-creatie met onze klanten en partners. We gaan de verbinding aan, delen onze kennis en durven te experimenteren. #samenversnellen #bethechange en #sharethefun is ons motto.

Dit doen we langs drie sporen, waarbij we ons richten op; 1) het realiseren van circulaire doelstellingen binnen het inkoopvak, het vormen van circulaire (facilitaire) coalities en duurzame gebouwen, 2) het meetbaar maken van de impact en het effect met de PHI Impact Calculator en 3) het inspireren en activeren van alle medewerkers in de organisatie door middel van gamified learning.

Onze kernwaarden zijn;

 • Samenwerken op basis van openheid, transparantie en gelijkwaardigheid;
 • Een positieve grondhouding en aanstekelijk enthousiasme;
 • Verantwoord en toekomstgericht ondernemen. 

Het team, bestaande uit 13 collega’s, groeit en de ontwikkelingen gaan razendsnel. Je werkt in een dynamische omgeving, geen kans wordt onbenut gelaten en er is een sterke vraag naar nieuwe innovatieve ideeën. We werken vanuit ons kantoor in Amsterdam, onze hub in Blue City in Rotterdam of vanuit huis. Het is dan ook belangrijk dat je zelfstandig kan werken en proactief bent. In de praktijk werk je altijd met een collega aan een opdracht omdat wij geloven dat je elkaar kunt uitdagen om zo het beste resultaat te leveren voor de opdrachtgever. Wij zijn op zoek naar jou als je wil bijdragen aan onze BHAG, een match hebt met onze kernwaarden en vastberaden bent om een positieve impact te maken.

Geïnteresseerd?

Dan ontvangen we uiterlijk maandag 19 juli jouw cv en motivatie waarin je uitlegt hoe jij ons team kunt versterken. Mail je reactie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Bij vragen kun je contact opnemen met Jasper Brouwers, te bereiken via +31180453432.