Vacature senior adviseur duurzaam bouwen

Vacature senior adviseur duurzaam bouwen

We zijn op zoek naar versterking van ons team! Als senior adviseur duurzaam bouwen bij PHI Factory werk je aan uitdagende projecten om organisaties te adviseren en ondersteunen bij het realiseren van hun duurzame ambities in de bouw.

Wat ga je doen?

Gebouwen hebben een enorme impact op de aarde. Zo zijn de gebouwen waarin we werken verantwoordelijk voor 36% van de totale CO2-uitstoot in Nederland. Het onderhoud en gebruik van deze gebouwen doet daarnaast een groot beroep op onze beschikbare grondstoffen. Jouw rol is onze klanten te begeleiden in het vertalen van hun duurzame ambities naar huisvesting-, bouw- en renovatie vraagstukken. Je denkt op strategisch niveau mee over circulariteit en duurzaam bouwen, adviseert over de definiëren van de vraag, neemt deel aan beoordelingsteams en toets de ontwerpen. Je signaleert kansen voor duurzaamheid in projecten en kan beoordelen welke meet methodieken passend zijn zoals de GPR (CPG & MPG), de leidraden van CB’23, Nibe (LCA’s), Alba (BCI) en Madaster. Ook neem je deel aan tenderteams als circulair expert en draag je bij aan conceptontwikkeling voor gebouw- en gebiedsvisies, waarbij je duurzame ambities zoals circulair, energiepositief, klimaatbestendig en natuur inclusief vertaald naar integrale ontwerpvisies. Last but not least ben je binnen PHI het aanspreekpunt voor duurzaam bouwen, geeft vorm aan het themateam bouw en ondersteunt andere collega's op dit thema.

Wij zoeken

 • een persoon die huisvesting-, bouw- en renovatie vraagstukken kan ondersteunen op het gebied van duurzaamheid en circulariteit;
 • visie heeft over de transitie naar een duurzame gebouwde omgeving en de weg om daar te komen;
 • in staat om op strategisch niveau mee te denken op het gebied van duurzaamheid en circulariteit in de gebouwde omgeving;
 • ervaring heeft in het vertalen van ambitie naar concrete uitwerking voor een duurzaam en circulair gebouw;
 • ervaring heeft met methodieken om de milieu-impact en herbruikbaarheid van materialen inzichtelijk te maken, zoals MPG, CPG, BCI, de leidraden van CB’23, MKI, het gebouwpaspoort en Madaster;
 • ervaring heeft met het conceptueel en creatief meedenken over oplossingen voor een duurzaam en circulair ontwerp aan de aanbodzijde.

Wij bieden

 • een uitdagende en veelzijdige baan waarbij je iedere dag positieve impact maakt;
 • maximale flexibiliteit in je baan qua werktijden, locaties en een mix van offline en online (samen)werken;
 • vrijheid om het bouwthema met bijbehorend team uit te bouwen binnen PHI.
 • een marktconform salaris, 100% door PHI betaalde pensioenregeling en een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden;
 • inhoudelijke kennisontwikkeling en groei in de transitie naar een circulaire economie;
 • coaching en focus op je persoonlijke ontwikkeling.

Over ons

Wij zijn een gepassioneerd en gedreven adviesbureau. Met een aanstekelijk enthousiasme ondersteunen we organisaties bij het vertalen van de duurzame en circulaire ambities naar praktische projecten en oplossingen. Onze Big Hairy Audacious Goal (BHAG) is om alle organisaties in Nederland te versnellen naar een circulaire economie voor 2040. 

Dit doen we langs drie sporen, waarbij we ons richten op; 1) het realiseren van circulaire doelstellingen binnen het inkoopvak, het vormen van circulaire (facilitaire) coalities en duurzame gebouwen, 2) het meetbaar maken van de impact en het effect met de PHI Impact Calculator en 3) het inspireren en activeren van alle medewerkers in de organisatie door middel van gamified learning.

Onze kernwaarden zijn;

 • samenwerken op basis van openheid, transparantie en gelijkwaardigheid;
 • een positieve grondhouding en aanstekelijk enthousiasme;
 • verantwoord en toekomstgericht ondernemen. 

Het team, bestaande uit 16 collega’s, groeit en de ontwikkelingen gaan razendsnel. Je werkt in een dynamische omgeving, geen kans wordt onbenut gelaten en er is een sterke vraag naar nieuwe innovatieve ideeën. Wij zijn op zoek naar jou als je wil bijdragen aan onze BHAG, een match hebt met onze kernwaarden en vastberaden bent om een positieve impact te maken.

Geïnteresseerd?

Dan ontvangen we graag jouw cv en motivatie waarin je uitlegt hoe jij ons team kunt versterken. Mail je reactie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Bij vragen kun je contact opnemen met Geerke Versteeg, te bereiken via +31 (0)180 45 34 32.

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
Please let us know your message.

Gratis CE spreekuur?

We plannen graag een uurtje in onze online room om met je te sparren over de (duurzame) uitdagingen waar jouw organisatie op korte en lange termijn voor staat.

Laat je e-mailadres achter voor het maken van een afspraak.