Vacature Medior Adviseur Duurzaam Bouwen

Vacature Medior Adviseur Duurzaam Bouwen

We zijn op zoek naar versterking van ons team! Als medior adviseur duurzaam bouwen bij PHI Factory werk je aan uitdagende projecten om organisaties te adviseren en ondersteunen bij het realiseren van hun duurzame ambities in de bouw.

De uitdaging

Gebouwen hebben een enorme impact op de aarde. Zo zijn de gebouwen waarin we werken verantwoordelijk voor 36% van de totale CO2-uitstoot in Nederland. Het onderhoud en gebruik van deze gebouwen doet daarnaast een groot beroep op onze beschikbare grondstoffen. Jouw rol is onze klanten te begeleiden in het vertalen van hun duurzame ambities naar huisvesting-, bouw- en renovatie vraagstukken. Je denkt op strategisch niveau mee over circulariteit en duurzaam bouwen, adviseert over het definiëren van de vraag, neemt deel aan beoordelingsteams en toetst de ontwerpen. Je signaleert kansen voor duurzaamheid in projecten en kan beoordelen welke meetinstrumenten passend zijn zoals GPR (CPG & MPG), BCI (Alba) en BREEAM, leidraden zoals die van CB’23 en methoden zoals Nibe (LCA’s) en Madaster. Ook neem je deel aan tenderteams als circulair expert en draag je bij aan conceptontwikkeling voor gebouw- en gebiedsvisies, waarbij je duurzame ambities zoals circulair, energiepositief, klimaatbestendig en natuur inclusief vertaald naar integrale ontwerpvisies. Hierin ondersteunt de senior adviseur duurzaam bouwen je. Op termijn draai je deze projecten zelfstandig. Samen met de senior adviseur duurzaam bouwen geef je vorm aan het themateam bouw en ondersteun je andere collega's op dit thema.

Jouw profiel

 • een inhoudelijke en intrinsieke drive heeft voor duurzaamheid en circulariteit;
 • huisvesting-, bouw- en renovatie vraagstukken kan ondersteunen op het gebied van duurzaamheid en circulariteit;
 • in staat is om van ambitie naar concrete uitwerking te komen voor een duurza(a)m(e) en circulair(e) gebouw/omgeving;
 • HBO/WO denkniveau heeft;
 • een opleiding in bouwkundige richting heeft;
 • 3-6 jaar werkervaring heeft;
 • wil bijdragen aan onze BHAG en dezelfde waarden heeft als wij (zie hieronder);
 • ervaring met of kennis heeft van meetinstrumenten zoals GPR (CPG & MPG), BCI (Alba) en BREEAM, leidraden zoals CB’23 en methoden zoals Nibe (LCA’s) en Madaster om de milieu-impact en herbruikbaarheid van materialen inzichtelijk te maken.
 • ervaring heeft met het conceptueel en creatief meedenken over oplossingen voor een duurzaam en circulair ontwerp aan de aanbodzijde;
 • houdt van sociale interactie met klanten en partners, zich actief beweegt in de netwerken.

Wij bieden

 • een uitdagende en veelzijdige baan waarbij je iedere dag positieve impact maakt;
 • een mega gezellig team en twee keer per maand een borrel
 • maximale flexibiliteit in je baan qua werktijden, locaties en een mix van offline en online (samen)werken;
 • vrijheid om het bouwthema met bijbehorend team uit te bouwen binnen PHI;
 • een marktconform salaris, door PHI betaalde pensioenregeling en een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden;
 • inhoudelijke kennisontwikkeling en groei in de transitie naar een circulaire economie;
 • coaching en focus op je persoonlijke ontwikkeling.

Over ons

Wij zijn een gepassioneerd en gedreven adviesbureau. Met een aanstekelijk enthousiasme ondersteunen we organisaties bij het vertalen van de duurzame en circulaire ambities naar praktische projecten en oplossingen. Onze Big Hairy Audacious Goal (BHAG) is om alle organisaties in Nederland te versnellen naar een circulaire economie voor 2040. 

Dit doen we langs drie sporen, waarbij we ons richten op; 1) het realiseren van circulaire doelstellingen binnen het inkoopvak, het vormen van circulaire (facilitaire) coalities en duurzame gebouwen, 2) het meetbaar maken van de impact en het effect met de PHI Impact Calculator en 3) het inspireren en activeren van alle medewerkers in de organisatie door middel van gamified learning.

Onze kernwaarden zijn:

 • samenwerken op basis van openheid, transparantie en gelijkwaardigheid;
 • een positieve grondhouding en aanstekelijk enthousiasme;
 • verantwoord en toekomstgericht ondernemen. 

Het team, bestaande uit 20, groeit en de ontwikkelingen gaan razendsnel. Je werkt in een dynamische omgeving, geen kans wordt onbenut gelaten en er is een sterke vraag naar nieuwe innovatieve ideeën. Wij zijn op zoek naar jou als je wil bijdragen aan onze BHAG, een match hebt met onze kernwaarden en vastberaden bent om een positieve impact te maken.

Geïnteresseerd?

Dan ontvangen we graag jouw cv en motivatie (in een brief, maar ook een filmpje of andere vorm is welkom) waarin je uitlegt hoe jij ons team kunt versterken. Mail je reactie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Bij vragen kun je contact opnemen met Laura Huijgen, via +31 180 45 34 32.

Blijf op de hoogte!

Image
T: +31 (0)180 45 34 32
E: info@phifactory.com

Contact

T: +31 (0)180 45 34 32
E: info@phifactory.com