Vacature Senior Adviseur Duurzaam Inkopen

Vacature Senior Adviseur Duurzaam Inkopen

We zijn op zoek naar versterking van ons team! Als Senior Adviseur Duurzaam Inkopen bij PHI Factory werk je aan uitdagende projecten om organisaties te adviseren en ondersteunen bij het realiseren van hun duurzame ambities op het gebied van inkoop.

Wat ga je doen?

Zoals je weet is inkoop dé manier van de transitie naar een circulaire economie te versnellen! Je adviseert over het verduurzamen van het inkoopbeleid van klanten, inspireert en adviseert projectteams om duurzame aanbestedingen in de markt te zetten, helpt marktpartijen met het integraal verwerken van duurzaamheid in hun aanbieding en richt processen in zodat klanten worden uitgedaagd om Maatschappelijk Verantwoord in te kopen. Dit gaat dus van strategievorming, ondersteunen bij een aanbestedingsstrategie, het toepassen van het ambitieweb in projecten, het adviseren over duurzame criteria en het aanbestedingsdossier en het creëren van draagvlak. Je bent dus geen hard-core inkoper, maar zorgt met je aanstekelijk enthousiasme dat inkoop echt bij gaat dragen aan die betere wereld van morgen. Dit laatste doen we veel in workshops, inspiratiesessies en trainingen en is een belangrijk deel van je functie. Je bent binnen PHI het aanspreekpunt voor duurzaam inkopen, geeft vorm aan het inkoopteam en ondersteund andere collega's op dit thema.

Wat neem je mee?

Het is een must dat je:

 • wilt bijdragen aan onze BHAG en dezelfde waarden hebt als wij;
 • een inhoudelijke en intrinsieke drive hebt voor duurzaamheid, circulariteit en Maatschappelijk Verantwoord Inkopen;
 • minimaal 5 jaar werkervaring hebt met inkoop binnen (semi)overheden en functioneert op senior niveau;
 • expertise hebt met het inkopen van producten, diensten en/of werken;
 • inkoopervaring meebrengt op minimaal één van de volgende gebieden: facilitair management, infra of bouw.

Wij bieden

 • een uitdagende en veelzijdige baan waarbij je iedere dag positieve impact maakt;
 • maximale flexibiliteit in je baan qua werktijden, locaties en een mix van offline en online (samen)werken;
 • vrijheid om het inkoopthema uit te bouwen binnen PHI.
 • een marktconform salaris, pensioenregeling en een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden;
 • inhoudelijke kennisontwikkeling en groei in de transitie naar een circulaire economie;
 • coaching en focus op je persoonlijke ontwikkeling.

Over ons

Circulaire economie begint bij PHI Factory. PHI Factory is een gepassioneerd en gedreven adviesbureau. Met een aanstekelijk enthousiasme ondersteunen we organisaties bij het vertalen van de duurzame en circulaire ambities naar praktische projecten en oplossingen. Onze Big Hairy Audacious Goal (BHAG) is om alle organisaties in Nederland te versnellen naar een circulaire economie voor 2040. Duurzaamheid zit in ons DNA: reizen met de trein en digitaal werken. Als circulair expert en ervaringsdeskundigen zetten wij ons voor 100% in om elk project tot een succes te maken. Dit doen wij in co-creatie met onze klanten en partners. We gaan de verbinding aan, delen onze kennis en durven te experimenteren. #samenversnellen #bethechange en #sharethefun is ons motto.

Dit doen we langs drie sporen, waarbij we ons richten op; 1) het realiseren van circulaire doelstellingen binnen het inkoopvak, het vormen van circulaire (facilitaire) coalities en duurzame gebouwen, 2) het meetbaar maken van de impact en het effect met de PHI Impact Calculator en 3) het inspireren en activeren van alle medewerkers in de organisatie door middel van gamified learning.

Onze kernwaarden

 • #bethechange
  Duurzaam, innovatief en ondernemend. In alles wat we doen minimaliseren we verspilling: van grondstoffen, CO2-uitstoot én talent. We streven naar optimaal waardebehoud in elke schakel van de keten.
 • #sharethefun
  We hebben een positieve grondhouding en denken in kansen en oplossingen. We werken aan een circulaire economie met aanstekelijk enthousiasme. Fun in het werk met collega’s, klanten en partners.
 • #samenversnellen
  Samenwerken op basis van openheid, transparantie en gelijkwaardigheid. We zijn een betrouwbare en betrokken partner en weten wat klanten kunnen èn wat ze nodig hebben.

Geïnteresseerd?

Dan ontvangen we graag jouw cv en motivatie waarin je uitlegt hoe jij ons team kunt versterken. Mail je reactie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Bij vragen kun je contact opnemen met Geerke Versteeg, te bereiken via +31 (0)180 45 34 32.

Blijf op de hoogte!

Image
T: +31 (0)180 45 34 32
E: info@phifactory.com

Contact

T: +31 (0)180 45 34 32
E: info@phifactory.com