Vacature Senior Teamlead

Vacature Senior Teamlead

We zijn op zoek naar versterking van ons team! Als Senior Teamlead van de business unit Projects bij PHI Factory geef je leiding aan de business unit en werk je samen aan uitdagende projecten om organisaties te adviseren en ondersteunen van onze klanten bij het vertalen van hun circulaire ambities naar praktische projecten en oplossing. We zijn op zoek naar een commercieel talent dat niet bang is de handen uit de mouwen te steken en gemotiveerd is om samen met het team te groeien.

Onze opdrachtgevers zijn erg divers: van (lokale) overheden tot MKB en grote corporaties.  Opdrachten die we uitvoeren voor onze klanten zijn bijvoorbeeld het formuleren van een duurzaamheidsstrategie, uitvoeringsprogramma of actieplan, realiseren van circulaire inkoop of circulaire bouwprojecten en het faciliteren van interactieve workshops en inspiratiesessies.   

Missie van de functie

Als Senior Adviseur en Teamlead ben je eindverantwoordelijk voor de business unit Projects binnen PHI. Je borgt de kwaliteit van projecten en voert deze gestructureerd uit met het team. Je hebt de expertise en ervaring om een projectenportfolio zelfstandig te draaien en aan te vullen met nieuwe opdrachten.  Je stuurt jouw team functioneel, als meewerkend voorman, aan. En als coach van dit team zorg je ervoor dat medior en junior teamleden optimaal kunnen presteren en ondersteund worden in hun persoonlijke ontwikkeling.

Ook stuur je actief op de sales pipeline en ben je zichtbaar de netwerken waar onze potentiële opdrachtgevers zich in bewegen. Je onderhoudt de relatie met klanten en draagt bij aan het uitbouwen van ons klantenbestand door middel van netwerk- en salesgesprekken Je maakt de offertes voor de leads die binnenkomen, stemt deze af op de capaciteit van je team en geeft tijdig aan als een nieuwe wervingsprocedure in gang gezet moet worden. Je ziet het als een persoonlijke verantwoordelijkheid om onze BHAG en One Page Strategic Plan (OPSP) naar de praktijk te brengen. Op strategisch niveau denk je mee over de ontwikkeling van PHI Factory.

Wat neem je mee?

Jij:

 • wilt bijdragen aan onze BHAG en herkent je sterk in onze kernwaarden;
 • hebt een inhoudelijke en intrinsieke drive hebt voor duurzaamheid en circulariteit;
 • hebt minimaal 5 jaar werkervaring en functioneert op senior niveau;
 • hebt ervaring met sales en omzettargets;
 • hebt ervaring met het aansturen van teams;
 • hebt ervaring met projectmanagement;
 • brengt ervaring mee op projecten op het gebied van duurzaamheid;
 • bent gedreven en oplossingsgericht en gaat graag de uitdaging aan;
 • bent ondernemend en zelfsturend bent en neemt je eigen verantwoordelijkheid.

Wat bieden wij:

 • een uitdagende en veelzijdige baan waarbij je iedere dag positieve impact maakt;
 • maximale flexibiliteit in je baan qua werktijden, locaties en een mix van offline en online (samen)werken;
 • vrijheid om de business unit Projects met bijbehorend team uit te bouwen binnen PHI;
 • een marktconform salaris, 100% door PHI betaalde pensioenregeling en een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden;
 • inhoudelijke kennisontwikkeling en groei in de transitie naar een circulaire economie;
 • coaching en focus op je persoonlijke ontwikkeling;
 • een dynamisch en gezellig team waarmee je regelmatig wat leuks onderneemt.

Over ons:

Circulaire economie begint bij PHI Factory. PHI Factory is een gepassioneerd en gedreven adviesbureau. Met een aanstekelijk enthousiasme ondersteunen we organisaties bij het vertalen van de duurzame en circulaire ambities naar praktische projecten en oplossingen. Onze Big Hairy Audacious Goal (BHAG) is om alle organisaties in Nederland te versnellen naar een circulaire economie voor 2040. Duurzaamheid zit in ons DNA: reizen met de trein en digitaal werken. Als circulair expert en ervaringsdeskundigen zetten wij ons voor 100% in om elk project tot een succes te maken. Dit doen wij in co-creatie met onze klanten en partners. We gaan de verbinding aan, delen onze kennis en durven te experimenteren. #samenversnellen #bethechange en #sharethefun is ons motto.

Dit doen we langs drie sporen, waarbij we ons richten op; 1) het realiseren van circulaire doelstellingen binnen het inkoopvak, het vormen van circulaire (facilitaire) coalities en duurzame gebouwen, 2) het meetbaar maken van de impact en het effect met de PHI Impact Calculator en 3) het inspireren en activeren van alle medewerkers in de organisatie door middel van gamified learning.

Onze kernwaarden:

 • #bethechange
  Duurzaam, innovatief en ondernemend. In alles wat we doen minimaliseren we verspilling: van grondstoffen, CO2-uitstoot én talent. We streven naar optimaal waardebehoud in elke schakel van de keten.
 • #sharethefun
  We hebben een positieve grondhouding en denken in kansen en oplossingen. We werken aan een circulaire economie met aanstekelijk enthousiasme. Fun in het werk met collega’s, klanten en partners.
 • #samenversnellen
  Samenwerken op basis van openheid, transparantie en gelijkwaardigheid. We zijn een betrouwbare en betrokken partner en weten wat klanten kunnen èn wat ze nodig hebben.

Geïnteresseerd?

Dan ontvangen we graag jouw cv en motivatie waarin je uitlegt hoe jij ons team kunt versterken. Mail je reactie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Bij vragen kun je contact opnemen met Geerke Versteeg, te bereiken via +31 (0)180 45 34 32.

Blijf op de hoogte!

Image
T: +31 (0)180 45 34 32
E: info@phifactory.com

Contact

T: +31 (0)180 45 34 32
E: info@phifactory.com