Werkstudent Impact Calculator

Werkstudent Impact Calculator

We zijn op zoek naar ondersteuning van ons team. Als werkstudent Impact Calculator bij PHI Factory werk je aan uitdagende projecten om circulariteit meetbaar te maken. Hiermee adviseren en ondersteunen wij organisaties bij het realiseren van hun circulaire ambities. 

De uitdaging 

Als werkstudent Impact Calculator bij PHI Factory werk je aan gave projecten om organisaties te ondersteunen bij het realiseren van hun circulaire ambities. We werken samen met opdrachtgevers aan een circulaire strategie die bij ze past. Vervolgens ondersteunen we in het vertalen van deze strategie naar concrete projecten. Dit varieert van vraagstukken ten aanzien van circulair inkopen, circulair facility management tot conceptontwikkeling. In elk project is er aandacht voor het creëren van draagvlak en het inspireren van de organisatie. De kennis en ervaring die wij opdoen, delen we graag in trainingen, workshops en presentaties. 

Om organisaties effectief te kunnen verduurzamen, moet je weten wat je impact daadwerkelijk is. Hiervoor hebben we de PHI Impact Calculator ontwikkeld. Hiermee kunnen we organisaties op verschillende niveaus doormeten, om zo de CO2 voetafdruk in kaart te brengen. Naast inzicht in wat de totale impact is, geeft het vooral richting aan organisaties. Wij laten zien aan welke knoppen ze het beste kunnen draaien om effectief te verduurzamen. Bovendien helpt het organisaties inzichtelijk maken wat de impact van hun acties is.  

Als werkstudent Impact Calculator zal je deze projecten ondersteunen door het verwerken, ordenen en analyseren van verschillende databronnen. Om de CO2 impact van een organisatie in kaart te brengen, moet informatie uit alle hoeken van de organisatie komen: van het wagenpark en de materialen in het gebouw tot de sandwich in de catering en het schoonmaakdoekje. Elk heeft zijn eigen impact en vormt een stukje van de CO2 puzzel die organisaties helpt om effectief aan de slag kunnen met hun ambities.  

Wil je meer leren over het meetbaar maken van de duurzaamheidstransitie en niet bang voor een uitdaging? Wij zijn op zoek naar een leergierige harde werker die lef heeft, bevlogen is door duurzaamheid en de circulaire economie en vastberaden is om positieve impact te maken.  

 Jouw profiel 

 • je wilt bijdragen aan onze BHAG en hebt dezelfde waarden als wij; 
 • een inhoudelijke en intrinsieke drive hebt voor duurzaamheid en circulariteit; 
 • je bent een HBO/WO student; 
 • je hebt een sterk analytisch vermogen en bent cijfermatig onderlegd; 
 • je bent gedreven, oplossingsgericht en je gaat graag de uitdaging aan; 
 • je bent ondernemend, zelfsturend en neemt je eigen verantwoordelijkheid; 
 • je bent flexibel en kunt omgaan met werkdruk en onregelmatigheid; 
 • je hebt een positieve instelling, bent leergierig en gaat voor het beste resultaat. 

Wat wij bieden 

 • een uitdagende en veelzijdige baan waarbij je iedere dag positieve impact maakt;
 • maximale flexibiliteit in je baan qua werktijden, locaties en een mix van offline en online (samen)werken. Gemiddeld 8-16 uur per week, maar dit kan per week verschillen afhankelijk van de benodigde capaciteit en jouw rooster (zoals tentamens of scriptie);
 • een marktconform salaris en pensioenregeling;
 • inhoudelijke kennisontwikkeling en groei in de transitie naar een circulaire economie;
 • coaching en focus op je persoonlijke ontwikkeling;
 • doorgroeimogelijkheden naar een functie als junior adviseur na je studie. 

Over ons: 

Circulaire economie begint bij PHI Factory. PHI Factory is een gepassioneerd en gedreven adviesbureau. Met een aanstekelijk enthousiasme ondersteunen we organisaties bij het vertalen van de duurzame en circulaire ambities naar praktische projecten en oplossingen. Onze Big Hairy Audacious Goal (BHAG) is om alle organisaties in Nederland te versnellen naar een circulaire economie voor 2040. Duurzaamheid zit in ons DNA: reizen met de trein en digitaal werken. Als circulair expert en ervaringsdeskundigen zetten wij ons voor 100% in om elk project tot een succes te maken. Dit doen wij in co-creatie met onze klanten en partners. We gaan de verbinding aan, delen onze kennis en durven te experimenteren. #samenversnellen #bethechange en #sharethefun is ons motto. 

Dit doen we langs drie sporen, waarbij we ons richten op; 1) het realiseren van circulaire doelstellingen binnen het inkoopvak, het vormen van circulaire (facilitaire) coalities en duurzame gebouwen, 2) het meetbaar maken van de impact en het effect met de PHI Impact Calculator en 3) het inspireren en activeren van alle medewerkers in de organisatie door middel van gamified learning. 

Onze kernwaarden: 

 • #bethechange 
  Duurzaam, innovatief en ondernemend. In alles wat we doen minimaliseren we verspilling: van grondstoffen, CO2-uitstoot én talent. We streven naar optimaal waardebehoud in elke schakel van de keten. 
 • #sharethefun  
  We hebben een positieve grondhouding en denken in kansen en oplossingen. We werken aan een circulaire economie met aanstekelijk enthousiasme. Fun in het werk met collega’s, klanten en partners. 
 • #samenversnellen  
  Samenwerken op basis van openheid, transparantie en gelijkwaardigheid. We zijn een betrouwbare en betrokken partner en weten wat klanten kunnen èn wat ze nodig hebben. 

Geïnteresseerd? 

Dan ontvangen we jouw cv en motivatie waarin je uitlegt hoe jij ons team kunt versterken. Mail je reactie of vragen over de vacature naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Blijf op de hoogte!

Image
T: +31 (0)180 45 34 32
E: info@phifactory.com

Contact

T: +31 (0)180 45 34 32
E: info@phifactory.com

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.